Як вибрати електрошокер

Якщо ви вирішили придбати собі даний пристрій, то мабуть здогадуєтеся, як багато моделей шокерів представлено на ринку. Тому и цьому огляді ми розповімо Вам, я же потрібно обирати продукцію такого типу.

Насамперед, необхідно чітко знати, навіщо він Вам. Існує декілька найімовірніших причин купівлі:

  • для відлякування собак
  • для самозахисту.

Розглянемо ці випадки більш детальніше.

Електрошокер для відлякування собак

Якщо Вам необхідно просто відлякувати собак, то зосередьте увагу на китайських електрошокерах, вартістю до 250 грн.

Зі своєю задачею, тобто відлякувати собак, вони чудово справляються, тому немає сенсу переплачувати за пристрій з більшою вартістю.

Електрошокер для самооборони

Якщо ви вирішили придбати шокер для самооборони, то має сенс розглядати тільки ті моделі, вартість яких перевищує 250 грн.

Подібні пристрої більш ефективно знешкоджують об’єкт, ніж моделі середньої цінової категорії. Саме це і є головним показником при виборі пристрою для самозахисту.

Ще один вагомий чинник, який варто враховувати – це те, хто ним буде користуватися. Практика показує, що чоловіки та жінки віддають перевагу різним моделям. То ж розглянемо це в деталях.

Електрошокери для жінок

Переважна більшість жінок обирають шокери з невеликими розмірами. При цьому зовсім не обов’язково, що вони будуть мати меншу потужність, ніж ті, що більші за розміром. На сьогодні виробники електрошокерів пропонують пристрої, які навіть більш потужніші, за їх аналоги, виготовлені в крупних корпусах.

Недоліком подібних моделей можна назвати досить велику вартість. Це пов”язано з тим, що виробнику необхідно вмістити в невеликий корпус потужний розрядний пристрій і якісні батареї.

Електрошокери для чоловіків

Якщо чоловік вирішив придбати шокер, то він не буде його обирати, виходячи з розмірів. Головними його критеріями будуть потужність та зручність у використанні.

Сучасні виробники пропонують чоловічі електрошокери, замасковані під певні предмети:

  • Класична прямокутна форма. Це традиційна модель шокера, яка відрізняється зручністю та енергомічністю.
  • Форма телефону. Завдяки такій формі, пристрій зовні буде непомітний для сторонніх очей.
  • Форма ліхтарика. Один з найбільш розповсюджених форм для електрошокера. Перевага цієї форми не лише в тому, що пристрій замаскований під компактний ліхтарик, але ще й в тому, що таким шокером можна користуватися як звичайним освітлювальним пристроєм.
  • Форма кийка(палиці чи дубинки). Шокери, виконані в такому форматі, добре користуються попитом в охоронних фірм.