Оригінальна продукція завжди поставляється в заводській упаковці, яка є герметичною. Це дозволяє шокеру не втрачати своїх властивостей та не виходити з ладу за різних погодних умов при зберіганні.

Герметична упаковка – це впевненість в тому, що Ви отримали саме оригінальний продукт, а не підробку, яка зазвичай низької якості.

Як відрізнити оригінал?

           Сьогодні в багатьох магазинах виставлені на продаж підробки або копії, замість оригінальних товарів. В зв’язку з цим, ми пропонуємо ознайомитися з низкою правил, знання яких дозволить Вам швидко обрати та купити оригінальний електрошокер, а не його підробку.

1.    Герметична упаковка. Всі оригінальні електрошокери мають заводську герметичну упаковку. Якщо Вам пропонують модель без упаковки, це означає лише одне – Вам намагаються бувше у використанні обладнання, або підробку.

2.    Дата виготовлення. На всіх оригінальних електрошокерах зазначена дата виготовлення, за якою ми можемо зрозуміти, чи пристрій не втратив своїх якостей, загубившись на складі.

3.    Серійний номер. Всі офіційні електрошокери мають свій унікальний серійний номер.

4.    Назва моделі. На кожній упаковці з пристроєм має бути написана назва конкретної моделі. Це обов’язкова вимога до всіх електрошокерів. Для моделей з високою потужністю, упаковка має бути з помітками, які включають в себе назву модифікації (наприклад, Ultra, Power Police або Grand Power).

5.    Характеристики пристроїв. Всі характеристики, які вказані на упаковці, повинні співпадати з тими, які вказані на офіційному сайті. Якщо ж дані відрізняються, або вони не вказані, то це означає, що Вам намагаються продати підробку.

В нашому магазині представлені виключно оригінальні моделі, які пройшли контроль якості на заводі. Це дозволяє нам виключити імовірність неякісного або ж бракованого товару. Тому ви маєте змогу купить шокер у нас.