Переваги роботи з нами

Сьогодення представлене великим розмаїттям товарів в інтернет-магазинах. Щоб Ви могли зробити правильний вибір, ми написали наші переваги над конкурентами:

  • Найактуальніші товари українського ринку.

Серед великої кількості різноманітних моделей електрошокерів, ми вибираємо для своїх клієнтів тільки краще: сучасні шокери за новими технологіями «WeiShi Corporation»китайського та американського виробництва, а також якісні моделі електрошокерів інших країн-виробників.

  • Безкоштовний тест на 5 днів.

Всім нашим клієнтам ми надаємо можливість безкоштовно протестувати пристрій, щоб переконатися, що він дійсно відповідає вашим запитам. Протягом цього часу, в з легкістю зможете обміняти модель на будь-яку іншу, або повернути назад гроші.

  • Абсолютна відповідність фотографіям та опису.

На нашому сайті, всі товари мають реальні фотографії, з якими ви можете ознайомитися до покупки. Також всі товари мають ту комплектацію, що заявлена в їх описі.

Так як ми використовуємо сучасні системи управління, ми можемо не тільки консультувати клієнтів з приводу вибору шокерів, але й забезпечити швидке оформлення замовленняю

  • Гнучка система знижок, в залежності від замовлення.

Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо Вам гнучку систему знижок. При оформленні замовлення на суму більше ніж 500грн, ви автоматично отримуєте знижку в 5%. При оформленні замовлення на суму понад 1000грн - знижка в 10%. Якщо ж сума замовлення складатиме більше 2000грн, то знижка вираховуватиметься індивідуально. Таким чином, купуючи цей товар у нас, Ви не лише отримуєте якісний продукт, а й суттєво заощаджуєте кошти.

  • Гарантія на всю продукцію.

Ми надаємо гарантію на всі наші пристрої.  Строк експлуатаційної гарантії складає 5 років, а гарантія від виробника - вічна.

  • Безкоштовна доставка.

Якщо сума вашого замовлення досягла 500грн, ми відправимо Ваше замовлення абсолютно безкоштовно! Крім того, Ви оплачуєте товар при отриманні, попередньо роздивившись його як слід.

Ми робимо все можливе для забезпечення Вашої безпеки і надіємося, о Ви обов*язково скористаєтесь нагодою оцінити якість та надійність нашої роботи.