Огляд країн-виробників електрошокерів

На сучасному українському ринку електрошокерів представлена продукція різних країн.  В нашому невеликому огляді ми спробуємо розповісти про найпопулярніші з них.

Китай

Китайські контактні електрошокери займають ~40% українського ринку. Їх головні особливості – доступність в ціні, та висока якість.

Більшість китайських шокерів виготовляє компанія «WeiShi Corporation», яка знаходиться в місті Гуанчжоу. Там виготовляються лише ті моделі, які встигли себе добре зарекомендувати в світі.  Основні переваги цих моделей – це стабільна робота и велика потужність.

США

Американські електрошокери займають ~40% українського ринку. Так що якщо Ви вирішили купити шокер, то імовірно, що він буде саме з цієї країни.

Більшість засобів самооборони, які виготовлені в Сполучених Штатах, обладнані сучасними технічними новинками, які були винайдені компанією «WeiShi Corporation». Головна особливість американських електрошокерів – це об'єднання ефективності, потужності та компактності.

До речі, зараз американські виробники займаються дослідженням українського ринку, щоб в майбутньому розпочати виробництво шокерів саме в Україні. Це пов'язано з тим, що американський ринок контактних електрошокерів зайняли виробники з Китаю. На сьогоднішній день американські виробники зосереджуються на виробництві шокерів дистанційного використання. За основу взята типова конструкція контактних шокерів, але потужність набагато вища, ніж в китайських виробах.

Малайзія

Виробники з Малайзії постачають на український ринок контакті електрошокери, доля яких варіюється від 3 до 4%. Типові особливості – високий ціновий діапазон та не завжди гарна якість. Тому наша позиція, це рекомендувати Вам утриматися від покупки пристрою саме з цієї країни.

Тайвань

Електрошокери з Тайваню займають ~5% українського ринку. Як і у випадку з Малайзією, пристрої цього виробника досить високою ціною, та не дуже доброю якістю. В більшості випадків, тайванські електрошокери використовуютьдля відлякування собак, та такі, які можуть завдати незначного болю. Деякі моделі можуть викликати шок, до однієї хвилини.

Росія

В Україні електрошокери цієї країни-виробника майже не розповсюджені. Але дякуючи використанню напрацюванням компанії «WeiShi Corporation», виробникам з Росії вдалося розробити такі шокери, які нічим не поступаються китайським. Для більшості таких пристроїв характерне ергономічне використання в умовах Росії.  Крім того, багато виробників зосередилися на виробництві дистанційних шокерів, які не мають освітлювальних елементів. Такі моделі мають сучасніший вигляд, але здебільшого непрактичні у використанні.