Компанія «Wei Shi»

Компанія «Wei Shi» була заснована в 2005 році як структурний науково-технічний підрозділ корпорації «China Ordnance Corporation», яка є найбільшим виробником зброї в Азії. Головна мета створення підрозділу – це втілення найсучасніших технічних розробок, які використовуються в озброєнні, в мирних цілях. Так був виділений особливий напрям роботи, який зосереджувався на виробництві засобів самооборони.

Головний офіс компанії знаходиться в місті Гуанчжоу (Китай), в якому зосереджені основні інженерні та виробничі потужності. Саме в цьому місці відбувається втілення нових розробок в засоби самозахисту.

В період з 2007 по 2009 роки, компанія «Wei Shi» активно співпрацювала з багатьма заводами Азії, яким передавала свої розробки та ліцензію на виготовлення контактних засобів самооборони. Але в зв’язку з порушенням умов ліцензування, компанії довелося припинити співпрацю.

В 2008 році компанією була відкрита виробнича лінія в Пекіні (Китай). Там виготовляються засоби самозахисту, які вже встигли зарекомендувати себе на ринку.

В 2010 році було прийняте рішення про збільшення кількості продукції на європейському ринку, в зв’язку з чим, було заплановане відкриття виробничих потужностей в Чехії (м.Брно). Але компанія зіткнулася з великою кількістю перешкод, які не дозволили їй вийти на європейський ринок.

В цьому ж році, компанія вийшла на російський ринок і почала активно співпрацювати з такими компаніями як «Оберон-Альфа», «МартЪ» і «Тандер». Сьогодні майже у всіх засобах самооборони російських виробників можна знайти науково-технічні розробки від компанії «Wei Shi».

В 2011 році компанії вдалося вийти на український ринок, але вже під своєю назвою «Wei Shi Corporation». Здивуванню не було меж, коли вони виявили на ринку України свої власні розробки 2007-2009 років, які були виготовлені тайванськими, корейськими та малайзійськими виробниками. Щоправда якість продукції була досить сумнівна.

На сьогодні продукція компанії «Wei Shi» підкорює все більшу і більшу частку ринку, зарекомендувавши себе як провідного виробника якісних та надійних засобів самозахисту.

 

Засновник

China Ordnance Corp.

Tel: +886-4-616-2255

Fax: +886-4-616-2255

Виробник

Wei Shi Corporation

999, Zhonghua Rd.,

Guangzhou City, 50952

Тел : +886-4-798-9000

Факс : +886-4-798-9900

 

Представництво компанії не є ексклюзивним для нашої країни. Дистриб’ютором може бути будь-яка фірма, яка має ліцензію на торгівлю. Саме таким представником і є наш магазин shoker.info