Велика кількість інтернет магазинів, в яких реалізуються підробки, а не якісні товари, самі розказують про те, як їх відрізнити. Це дієвий маркетинговий хід, який може ввести в оману звичайного покупця, бажаючого купить шокер.

Продавці роблять акцент на наявності голограм, що ніби вони на 100% гарантують якість товару. Але ж потрібно розуміти, що витрати, які понесуть виробники неякісних електрошокерів, для виготовлення голограм, дуже мізерні. Звичайно, якісні шокери мають на корпусі кольорову голограму, яка свідчить про сертифікацію товару, але ця ж захисна наліпка теж може бути присутньою і у неякісних підробок.

Якісний шокер має бути виготовленим з урахуванням специфіки цієї галузі. Корпус має бути міцним, а розрядник і акумулятор відповідно потужним і ємким, відповідно.

Уважно вчитуйтеся в інформацію на сайтах, щоб уникнути покупки неякісного паралізатора. Обов’язково вимагайте оригінальних фотографій шокера, так як існує імовірність, що продавці виклали фотографії шокерів з інших сайтів. Виключно на нашому сайті ви можете купить електрошокер, якісний і потужний. Ми чесні зі своїми покупцями.

Якщо для вас вартість шокера в 500 гривень занадто велика, то не впадайте у відчай. Зв’яжіться з нашими продавцями і попрохайте порадити вам аналог, якісний і дешевший. Дуже часто в магазині проводяться різноманітні акції, в яких може брати участь будь-хто. Під час проведення акції ви можете купить шокер за низькою ціною.

Наголошуємо, що купівля електрошокера в переході, чи на ринку за 150 гривень – це небезпечна покупка! Існує дуже велика імовірність того, що шокер не працює так як потрібно, і може нашкодити не лише вашому противнику, а й вам!