shoker.info Електрошокер Scorpion 1102 (Standart)

Електрошокер Scorpion 1102 (Standart)

400грн. 379грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1102
Переглядів: 1005
Кількість:     

Електрошоковий пристрій Scorpion 1102 повністю повторює всі характерні особливості, а також дизайн відомого американського шокера, який перебуває на озброєнні поліції. Цей поліцейський електрошокер має назву Scorpion 2000. Оскільки його використання категорично заборонено у всіх країнах СНД, у тому числі і Україні, то однією з китайських корпорацій було розроблено шокер для цивільного населення. Саме він отримав товарне ім'я Scorpion 1102.

Паралізатор має довжину сімнадцять сантиметрів і змонтований у корпусі ліхтаря. Між іншим, корпус алюмінієвий, що робить його чудовим ударостійким інструментом самозахисту.

Освітлювальних властивостей ліхтаря цілком вистачить для освітлення простору. Сила світла LED-елементу шокера – 300 люмен.

Акумулятор Скорпіона 1102 в два рази, а по деяким оцінкам навіть більше, перевищує по якості і потужності батареї своїх «сусідів» по модельному ряду. Ємність батареї приладу – 3200 мАг, що дозволить використовувати його цілий місяць! Сам же прилад і акумулятор може служити близько 3-4 років.

Для відлякування собак електрошокером достатньо декілька разів розрядити його в їх бік. Собаки не люблять той звук і запах, що видає шокер «1102 Scorpion» при розряді.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1102 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1102 (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій