shoker.info Електрошокер Scorpion 1102 (Platinum)

Електрошокер Scorpion 1102 (Platinum)

400грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1102
Переглядів: 898
Кількість:     

Електрошокуючий пристрій, що має торгову назву «Scorpion 1102 », є першокласним паралізатором. Також відзначимо, що дизайн і фізичні дані повністю копіюють електрошокер «Scorpion 2000», зброю американських поліцейських.

Для виготовлення цього електрошокеру-ліхтаря розробники обрали найбільш міцний пресований алюмінієвий сплав. Ця можливість дозволяє використовувати електрошокуючий пристрій «Scorpion 1102 » в якості багатофункціонального приладу. По-перше, це власне електрошокуючі властивості, так необхідні для враження агресора, або ж припинення його дій. По-друге, освітлювальний елемент LED-ліхтар, також вкрай необхідний на шляху додому в нічний час.

Електрошокер «Scorpion 1102 » може похизуватися наявністю зйомного акумулятора. Така можливість надана розробниками даного шокую чого приладу, як альтернатива різних батарей. Сам же акумулятор Скорпіона розрахований на 280-320 розрядів.

Електрошокер «Scorpion 1102» на «відмінно» впорається із загрозою нападу агресивної особи або відгонить зграю собак. Останні мають велику неприязнь до запаху озону, що виділяється під час розряду.

За свої характерні особливості, а також фізичні показники, електрошокер «Скорпион 1102 » розробники віднесли до ряду засобів самозахисту «Platinum».

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1102 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1102 (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій