shoker.info Електрошокер Zeus (Standart)

Електрошокер Zeus (Standart)

999грн. 699грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Zeus
Переглядів: 931
Кількість:     

Електрошоковий прилад Зевс потужний шокер американського виробництва. Хоча модель і компактна, проте вона має велику потужність на виході. Прилад обладнаний датчиком опору, завдяки якому для удару буде обраний потрібний режим використання. Режим підбирається, виходячи з габаритів, ваги і опору противника. Ця технологія дозволяє економно і розумно використовувати ресурси акумулятора.

Пристрій повністю прорезинений. Це запобігає попаданню бруду, пилюки та вологи всередину. Завдяки якісному покриттю корпуса, електрошокер не вислизне з рук.

Електрошокер має три пари електродів, які при певному режимі створюють три потужні дуги. Завдяки цьому можна без страху повертатися додому у нічний час. Шокер може подати урок кожному агресивно налаштованому об’єкту. Пристрій, завдяки своїм конструктивним і дизайнерським рішенням може пробити навіть верхній одяг і шокувати розрядом нападника.

Також Зевс захистить Вас від собак. Чотириногі бояться розрядів електрошокера, а також запаху озону, який виділяється при роботі приладу. За допомогою електрошокового приладу Зевс Ви маєте змогу не допустити їх напад чи наближення до себе та своїх рідних.

Технічні характеристики Електрошокер Zeus (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Zeus (Standart)


wildlemming3 (08.11.2013)
хороший шокер з відмінними характеристиками. купить давно збирався, але руки дійшли зовсім недавно. менеджер ввічливий, пояснив як користуватися.
pppirate3 (24.10.2013)
Шокер вроде неплохой. Покупался для защиты от всяких гопов. Цена приемлемая как для китайского шокера
saturias3 (22.10.2013)
Суперский шокер! Валит чётко! А вот новая пошта - зло! Доставляла 5 дней в Симферополь из Киева.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій