shoker.info Електрошокер Zeus (Platinum)

Електрошокер Zeus (Platinum)

1,400грн. 1100грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Zeus
Переглядів: 982
Кількість:     

Електрошокер «Зевс» - паралізатор високо рівня, належить до електрошокерів «Platinum». Дуже компактна і досить потужна модель електрошокувальних приладів.

Корпус виготовлено із пластмаси і повністю прогумовано. Прилад має вбудований захист від замикання і перегорання. Моделі, в яких немає такого виду захисту, під час розряду, спрямованого не на людину, наприклад, а на металічну поверхню, - виходять з ладу.

Електрошокер містить дуже ємку літій-іонну батарею. Остання допомагає використовувати шокер впродовж трьох-чотирьох тижнів.

Шокер пробиває весь одяг і дезорієнтує супротивника. Навіть товстий шар теплого зимового одягу не стане на заваді. Для ураження агресора потрібно 0,5 секунди. Також ця модель суперефективна проти собак. Вони бояться озону, який виділяється під час розрядів. Таким чином, працюючи шокером всліпу, ви можете втримати зграю собак на відстані.

Електрошокуючий пристрій «Зевс» завоював популярність серед охоронних відомств, які цінують якість і компактність таких приладів. Рекомендуємо для покупки в нашому магазині.

Технічні характеристики Електрошокер Zeus (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Zeus (Platinum)


jrkulibin2 (16.09.2013)
Обслуживанием доволен особенно. Я бы не удивился, если бы эта приятная девушка-консультант еще и чам бы меня напоила, будь у нее такая возможность ... Шокер хороший, пока неувязок ни в чем не заметил.
asraell2 (13.09.2013)
Фонарик светит хорошо. Как работает шокер - доподлинно неизвестно, не использовал пока против людей. Покупкой доволен. Стоимость электрошокера небольшая, а с ним увереннее.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій