shoker.info Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Standart)

Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Standart)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер XW Mega High voltage рожевий
Переглядів: 737
Кількість:     

Шокер «Mega High voltage» був представлений на ринку України компанією «Wei Shi». Ця новинка, завдяки співвідношенню потужності, ефективності та цінової політики, отримала високі оцінки споживачів.

Електрошокер виконаний в класичному для шокерів форматі. Він прямокутний, а також невеликий, що робить його улюбленим засобом захисту для багатьох людей. Також можна відмітити те, що він рожевого кольору. Ця особливість приваблює жінок, яким потрібні оптимальні та високоефективні рішення.

На борту шокера є вбудований освітлювальний елемент LED типу. Його потужність складає 80 люмен. Це дає можливість використовувати шокер як ліхтар.

Даний шокер є продовженням лінійки шокерів «ОСА 800». Подібний до решти моделей ряду, шокер має прогумований пластиковий корпус. Це попереджує можливість того, що шокер вислизне з рук, а також дозволяє достатньо комфортно тримати його в руці.

Прилад застосовується для захисту від агресії людей і собак. Шокер вміє гарно відлякувати собак. Всього лише кілька холостих розрядів допоможуть вам відігнати зграю агресивних чотириногих. Для захисту від людей достатньо розряду довжиною від 2 до 3 секунд. Правильним і ефективним в плані використання, розряд шокеру буде спрямований у відкриту частину тіла (це може бути шия, ноги чи руки).

Технічні характеристики Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Standart)


rossnayward2 (09.11.2013)
Слабовата лампочка. Как фонарь - плохой.
stasyred2 (21.10.2013)
Знижка в 20 гривень - круто, але мало)) Робіть суттєвіші знижки

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій