shoker.info Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Platinum)

Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Platinum)

500грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер XW Mega High voltage рожевий
Переглядів: 659
Кількість:     

Електрошокер класичної, прямокутної форми класу «Platinum». Корпус шокуючого пристрою «Mega High voltage» виготовлено з якісної пластмаси, рожевого кольору. Ця особливість приваблює до потужного електрошокера особливу увагу осіб прекрасної статі. Адже вони також потребують ефективних засобів самозахисту.

Цей рожевий шокер має не лише міцний протиударний корпус, але й гумовану оболонку. Це робить виріб досить вологостійким, захищає від пилу. Також його дуже зручно тримати в руці. Кнопки керування розташовано збоку електрошокера. Таке розташування виправдано тим, що всі операції можна виконувати лише одним великим пальцем.

Електрошокер «Mega High voltage» сповна відображає всі функціональні можливості ряду електрошокерів «Оса 800». Це і спеціальний прилад контролю рівня живлення, і електроди високої провідності, і акумуляторна батарея з покращеною ємністю.

Також електрошокер має на борту світлодіодний елемент, який можна використовувати як ліхтарик. Сила освітлення LED - 80 люмен. Як вже зазначалося, електрошокери цієї моделі користуються величезним попитом у жінок. Але це не заважає використовувати даний прилад і представникам сильної статі.

Технічні характеристики Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер XW Mega High voltage рожевий (Platinum)


kimorry1 (01.10.2013)
недоволен обслуживанием. мне кажется что цель менеджеров - тупо заставить купить шокер, даже не тот что я заказывал. мол, нет в наличии этого. а если мне нужен именно этот??

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій