shoker.info Електрошокер XW Mega High voltage (Standart)

Електрошокер XW Mega High voltage (Standart)

600грн. 500грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер XW Mega High voltage
Переглядів: 645
Кількість:     

Модельне рішення, яке однозначно підходить як для чоловіків, так і для прекрасної половини людства. Це прогресивне рішення є компактним за своїми габаритними характеристиками, але водночас має високу потужність. Китайська корпорація Wei-Shi, яка його і розробила, займається виготовленням захисних засобів ось уже двадцять років.

Компактність електрошокера XW Mega High voltage організована не на шкоду його потужності, а тільки для подолання того бар'єру, що заважав потенційним покупцям придбати шокер через його габаритні характеристики. Тепер цієї проблеми немає, адже компактний електрошокер спокійно поміщається в кишені або у «бардачку» автомобіля.

Розробники Wei-Shi крокують у ногу з часом, тому як ноу-хау технічного прогресу в шокері XW Mega High voltage було реалізовано новий аналізатор опору об'єкта впливу. Механізм роботи цього елемента шокера має приблизно такий вигляд: аналізатор вимірює внутрішній опір противника, а потім розраховує найоптимальнішу величину заряду. Це водночас і високоефективно, й економічно вигідно. Це пов'язано з більш економною витратою заряду акумулятора електрошокового приладу.

Ви маєте змогу купить шокер в нашому спеціалізованому магазині, замовивши його прямо зараз.

 

Технічні характеристики Електрошокер XW Mega High voltage (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 16 Ват
Напруга 160 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер XW Mega High voltage (Standart)


madmechanic1 (28.10.2013)
Покупкой электрошокера доволен. Стоимость правда немного былоьше, чем я ожидал увидеть, но надеюсь оно того стоило. Продавец сделал скидку в 25 гривен, так что доставка в Луганск вышла бесплатной.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій