shoker.info Електрошокер XW Mega High voltage (Platinum)

Електрошокер XW Mega High voltage (Platinum)

999грн. 750грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер XW Mega High voltage
Переглядів: 695
Кількість:     

Електрошокувальний пристрій нового покоління, призначений для присікання агресивних нападів, чудово пасуватиме як дівчатам, які можуть повертатися додому пізно ввечері, так і чоловікам. Прилад виготовлено в Китайській республіці компанією «Wei-Shi», яка спеціалізується на засобах самозахисту. Ця компанія також займається постачанням шокера «XW Mega High voltage» на ринок України.

Електрошокер вражає своїми габаритними показниками! Його повна довжина електрошокувального приладу складає всього 11 сантиметрів, ширина – 5,5. Наразі тим дівчатам, котрим не було де переносити захисний виріб, спокійно можуть придбати цей чудовий шокер.

Вбудований механізм розпізнання супротиву об’єкта, що уражується, допомагає визначити потрібний розмір імпульсу. По-перше, це допоможе врятувати життя вашому супротивнику, якщо раптом у нього хворе серце (хоча співчувати агресивно налаштованим наркоманам та алкоголікам зовсім не обов’язково). Також це суттєво зменшить рівень затрачуваної енергії акумулятора паралізатора.

Згідно з класифікацією розробників електрошокер «XW Mega High voltage» співвідноситься с класом «Platinum» шокувальних приладів.

Рекомендуємо вам купить потужний шокер «XW Mega High voltage», та назавжди розпрощатися зі страхами перед агресією людей і тварин.

Технічні характеристики Електрошокер XW Mega High voltage (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 16 Ват
Напруга 160 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер XW Mega High voltage (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій