shoker.info Електрошокер Титан 1108 (Standart)

Електрошокер Титан 1108 (Standart)

400грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Титан 1108
Переглядів: 1146
Кількість:     

Модель електрошокера, представлена тут, виконана у формі ліхтаря. Цей ефективний у екстрених випадках пристрій може слугувати вам не тільки шокуючим високозарядним пристроєм, а і яскравим освітлювачем місцевості. Він є продовженням лінійки, а також прямим спадкоємцем шокера «Кобра 1106». Всі моделі пристроїв постачаються на ринок України з Китаю корпорацією «Wei Shi».

Ліхтар Титан, як і його «предок», має три принципово різних режими освітлення. Перший режим – найбільш яскравий промінь світла. Другий – світлова пульсація, для економічного використання акумулятора пристрою. Третій – це невеликий променевий потік світла, призначений для освітлення об’єктів у межах випростаної руки.

Алюмінієвий корпус даного електрошокера має підвищені якісні характеристики пристрою та міцність. Тепер зовсім неважливо, на яку поверхню «приземлиться» шокер. Тому що на відміну від своїх дешевших аналогів, «Титан 1108» отримав ударостійке корпусне рішення. Двадцяти трьох сантиметровий електрошокер-ліхтар дозволить вам уникнути конфліктної та неоднозначної ситуації. Ним також можна скористатися як дубинкою. Рекомендуємо вам скористатися можливістю, і купить електрошокер в нашому спеціалізованому магазині.

Технічні характеристики Електрошокер Титан 1108 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 320 грамів
Потужність 16 Ват
Напруга 160 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Титан 1108 (Standart)


fasoltv1 (27.09.2013)
Покупкой доволен. Все отлично! Оценка высокая.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій