shoker.info Електрошокер Титан 1108 Pro (Platinum)

Електрошокер Титан 1108 Pro (Platinum)

1,800грн. 1600грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Титан 1108 Pro
Переглядів: 1003
Кількість:     

Наш магазин засобів самозахисту представляє вашій увазі новий електрошокер класу «Platinum», від компанії «Wei-Shi». Електрошокер виконаний в досить звичайному, і можна сказати класичному вигляді, а саме, у формі ліхтаря. Шокери цього модельного ряду досить потужні. Прилад є продовженням розробок компанії, результатом яких вже були шокери «Scorpion 1102» і «Cobra 1106».

Ліхтарик приладу дозволяє дуже яскраво освітлювати дорогу. Він виконаний за технологією LED, і має 3 принципово різні режими: «яскравість 50%», «яскравість 100%» і «світлова пульсація». Ці режими допомагають економніше витрачати ресурс акумулятора.

Акумуляторна батарея «Titan 1108 Pro» полімерна і набагато більшого розміру (а також об’єму), ніж в шокерах такого класу. Розробники шокера також попіклувалися про вагу пристрою. Вона значно збільшилася. Тепер можна чинити опір ним як дубинкою, якщо трапиться таке, що ви забули його зарядити.

Електрошокер «Титан 1108» в плані безпечності переважає багатьох своїх «братів» . Він має позиційний запобіжник, який не дозволить вам отримати випадковий удар.

Технічні характеристики Електрошокер Титан 1108 Pro (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 320 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Титан 1108 Pro (Platinum)


sergeadamovich1 (28.09.2013)
Никогда раньше шокеры не покупал. Сделал исключение после случая возле дома, когда на меня напала страшная, злая собака, и я попал в больницу. Теперь боюсь выходить из дома без электрошокера. Спасибо. С уважением, Сергей Адамович.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій