shoker.info Електрошокер Taser ultra (Standart)

Електрошокер Taser ultra (Standart)

499грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Taser ultra
Переглядів: 699
Кількість:     

Теги


Taser Ultra – це новий тип електрошокових приладів, в якому об'єднані всі ті елементи, з якими він за правом називається паралізатором першого класу. На українському ринку цей захисний прилад представила корпорація Wei-Shi, штаб квартира якої розташована в Китаї.

Корпусне покриття – це прогумований пластик, який, за твердженнями розробників, не випаде з рук при використанні. За розмірами корпус малогабаритний. Таке дизайнерське рішення компанії дає можливість приховано транспортувати і, звичайно ж, використовувати електрошокер. Для тих, хто любить високопотужні та компактні рішення, рекомендуємо саме цю модель Taser ultra.

Варто вказати також на присутність на корпусі цього електрошокера освітлювального приладу. У його склад входить LED-елемент з силою світіння, достатньою для створення світлового променя довжиною в 14-20 метрів. Електрошокер стане вашим найнадійнішим напарником при нічних прогулянках. Він же зможе захистити ваших близьких людей, які потребують захисту від агресивних дій тварин і людей.

Технічні характеристики Електрошокер Taser ultra (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Taser ultra (Standart)


rusdeadline3 (28.10.2013)
Електрошокер дуже яскраво виражений як китайський. люфт корпуса мінімальний, але помітний. загалом враження позитивне
polycode3 (10.09.2013)
Дякую за швидку доставку. Замовив в понеділок, а електрошокер прибув у місто у середу. Як для суттєвої відстані між Києвом та Луцьком - це просто чудово!
sklyarevskiy3 (05.09.2013)
Купив шокер я в принципе получил то что и ожидал. Не скажу что я ждал чего-то особо шыкарного, но покупка себя оправдала. Естественно, немаловажную роль сыграла и небольшая стоимость шокера. Купил и пользуюсь. Все отлично.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій
Теги
Standart taser