shoker.info Електрошокер TASER 800P (Standart)

Електрошокер TASER 800P (Standart)

575грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер TASER 800P
Переглядів: 1341
Кількість:     

Багато людей шукають компактний, високоефективний, потужний і, звичайно ж, недорогий засіб самозахисту. Саме такий прилад Taser 800P від китайської компанії Wei-Shi ми і хочемо представити.

Корпус захисного приладу виготовлено за технологією ABS, яка передбачає використання товстого якісного пластику як основного матеріалу. З такого ж матеріалу зазвичай виготовляють всі прилади, які інтенсивно застосовуються в роботі. Електрошокер може «похвалитися» небувалою компактністю. Розробники вирішили, що ця модель має відповідати віянням сьогоднішнього дня, тому шокер Taser 800P отримав саме таке дизайнерське рішення

Паралізатор застосовується як засіб захисту від агресії двоногих і чотириногих нападників. Для відлякування собак можна 2-3 рази розрядити шокер в повітря, це їх злякає. Для ураження агресивно налаштованої людини, що може бути під впливом алкоголю або наркотиків, потрібно якнайшвидше прикласти прилад електродами до поверхні тіла (бажано відкритої і вільної від одягу), і натиснути кнопку «Атака».

Технічні характеристики Електрошокер TASER 800P (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 125 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер TASER 800P (Standart)


ArdeniS4 (10.11.2013)
Заказ оформили и отправили быстро. Это плюс вашего магазина!
podsolnuxx4 (02.10.2013)
Качеством шокера доволен. недоволен временем оформления. заказа на шокер они получили в один день, а номер накладной пришол только через день.
liasmi4 (27.09.2013)
Приобрела такой шокер себе для отпуга собак и просто для самозащиты. Никого пока не испугала, но как-то естественнее и надежнее с ним
xoposhiy4 (18.09.2013)
Дякую за прикольний пристрій) Можливо стане в пригоді колись.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій