shoker.info Електрошокер Storm (Standart)

Електрошокер Storm (Standart)

900грн. 699грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Storm
Переглядів: 1277
Кількість:     

Новинку в галузі самозахисних приладів - електрошокер «Storm» - споживач зустрів досить привітно, коли компанія «Wei - Shi» випустила його на ринок України.

Прилад має форму ліхтаря, довжина якого 20,1 сантиметри. Корпус виготовлено зі сплаву алюмінія та міді, він також покритий захисною фарбою. Стійкий до ударів і досить міцний. Завдяки цим особливостям електрошокер «Storm» став найбільш затребуваним з усього модельного ряду.

Ліхтар має хороші освітлювальні властивості, що робить електрошокер «Storm» багатофункціональним. Адже це доволі таки зручно, мати під рукою і захист, й освітлювальний прилад.

Не варто забувати про небезпеку, яку становлять безпритульні собаки. Для того, щоб їх налякати, вистачить одного направленого в їхній бік сліпого розряду.

Акцентуємо вашу увагу на наявність електродів корончатої форми (також їх ще називають «коронарні електроди»). Вони проводять заряд набагато швидше за їхніх попередників. Електрошокер «Storm» - це чудовий подарунок вашим рідним та близьким, адже це люди, котрим також потрібен захист від усіляких неприємностей.

Технічні характеристики Електрошокер Storm (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Storm (Standart)


assasines1 (19.09.2013)
Атлічний шокер! Купив собі хто-зна для чого. Може і дійсно пригодиться.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій