shoker.info Електрошокер Storm (Platinum)

Електрошокер Storm (Platinum)

1,199грн. 999грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Storm
Переглядів: 885
Кількість:     

Електрошокер «Storm» - одне з останніх та актуальних розроблень китайських виробників. Компанія «Wei shi», а це саме вона займається постачанням засобів захисту українським споживачам, розробила принципово новий напрямок в індустрії електрошокерів. Було враховано всі позитивні та негативні результати тестувань, а також відгуки останніх покупців. Результат – високотехнологічний шокер «Storm».

Шокуючий пристрій «Storm» належить до класу шокерів «Platinum». Модель отримала досить міцний та ударостійкий корпус із твердого алюмінієво-мідного сплаву. Також у виробництво було введено новинку модельного ряду – акумулятор, що знімається.

Шокер має два незалежних конвертори і контролери напруги, які здатні функціонувати навіть при повній несправності одного з них. Це і стало принциповою особливістю новинки.

Електрошокер-ліхтар має три різні режими освітлення. Завдяки цьому можна економніше розподіляти потужності акумулятора, а також використовувати ліхтар як зброю, яка засліплює.

Відлякати агресивну собаку, котра стала на вашому шляху, стало легше. Достатньо одного-двох розрядів всліпу, щоб чотирилапий недруг втік.

Електрошокер «Storm» можна купити в нашому інтернет-магазині за цінами виробника. Також електрошокер стане чудовим подарунком для людей, за здоров’я і безпеку яких ви турбуєтесь.

Технічні характеристики Електрошокер Storm (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Storm (Platinum)


vestavesta2 (04.10.2013)
Купувала ось цей електрошок, він найбільше сподобався. Нічого поганого про нього сказати не можу.
gadya2 (29.08.2013)
Покупкою шокера задоволений сильно. Для дитини купив. Все добре.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій