shoker.info Електрошокер Shine (Standart)

Електрошокер Shine (Standart)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Shine
Переглядів: 649
Кількість:     

Дизайнерське рішення цього шокового пристрою – мобільний телефон. Цей форм-фактор дає можливість не афішувати наявність у вас електрошокера. Завдяки такій особливості шокер Shine став одним із найпопулярніших в Україні приладів самозахисту, адже він компактний і перевершує своїх «побратимів» за потужністю. Китайська корпорація Wei-Shi, яка і виробляє цей паралізатор, приголомшила споживачів на ринку України, представивши цей електрошокер. Адже що потрібно для ефективного використання приладу? Правильно, потужність, яка перевершує аналоги, компактність, максимально довгий термін служби, а також невисока вартість. Всі ці пункти як раз і об'єднані в одному пристрої – електрошокері Shine.

Специфічне і потайне улаштування електродних наконечників, розташованих на корпусі, припускає високоефективне використання. Вони (електроди), здатні за дуже малий проміжок часу уразити агресора. Всього за 0,001 секунди вашого противника буде паралізовано на півгодини.

Також шокер Shine має запобіжник нового покоління, який убезпечить вас від випадкових спрацьовувань і запуску розрядника.

Пропонуємо вам купити електрошокер Shine в нашому магазині (shoker.info), і почуватися в абсолютній безпеці.

Технічні характеристики Електрошокер Shine (Standart)


Форм-фактор Мобільний телефон
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Shine (Standart)


oglazok3 (28.10.2013)
электрошок для меня надежная защита. больше 10 лет я покупаю шокеры. примерно раз в год по новому, так как предыдущие выходят из строя. этот парализатор судя по описанию более мощный моих предыдущих, так что будем смотреть
juliley3 (19.10.2013)
порадовала отзывчивая служба поддержки. мне объяснили что шокер легальный, но его лучше милиции на глаза не показывать. я это и сам знал, но все равно спасибо!
maxxfactor3 (17.09.2013)
Пристрій працює. Це все що можна сказати про нього.На вигляд досить добрий. Китайці постаралися, коли робили

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій