shoker.info Електрошокер Shine (Platinum)

Електрошокер Shine (Platinum)

650грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Shine
Переглядів: 729
Кількість:     

Модель електрошокера «Shine» представлена у вигляді мобільного телефону. Саме таке дизайнерське рішення дозволить приховано використовувати всю силу даного пристрою. Компактні розміри – ось що підкуповує тих людей, яким потрібні ефективні засоби самозахисту. Китайська корпорация «Wei-Shi», а саме вона виробник даного захисного рішення, зробила фурор на ринку України, випустивши у продаж цей оригінальний пристрій. Він виглядає так само, як мобільний телефон Nokia N73, а це великий плюс, тому що ніхто не зможе ідентифікувати його як електрошокер.

Електроди, приховано розміщені на корпусі, виготовлені із провідників найліпшої якості. Вони здатні за 0,001 секунди провести шокуючий заряд від розрядника до об’єкту, що проводить проти вас агресивні дії.

Електрошокуючий пристрій належить до паралізаторів найвищого класу, що відносить його до розряду «Platinum» за шкалою компанії виробника.

Запобіжний механізм не дозволить пристрою спрацювати тоді, коли це не зовсім потрібно. Тобто, ви ніколи не відчуєте шокуючий розряд на собі.

Технічні характеристики Електрошокер Shine (Platinum)


Форм-фактор Мобільний телефон
Матеріал Пластик
Вага 100 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Shine (Platinum)


rarequilt2 (08.10.2013)
никаких притензий нету всё отлично. доставили за три дня шокер домой
mbdzax2 (27.09.2013)
Чудовий магазин електрошокерів! До роботи персоналу ніяких претензій немає і лише одні приємні відгуки. Шокер купував виключно для власних цілей. Якістю шокер задоволений.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій