shoker.info Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Standart)

Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Standart)

450грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus
Переглядів: 2352
Кількість:     

Електрошокер «Шерхан 1101 Police» (з чохлом) тільки недавно був завезений на територію України, але вже отримав повагу любителів достойних паралізаторів. Цей шокер повністю металевий, а точніше алюмінієвий.

Спеціальний захист дозволяє не тільки упускати його на підлогу, а і використовувати в якості дубинки. Також даний шокер має ряд переваг, якими не можуть похизуватися деякі моделі в Україні. Ось їх неповний перелік. Використовується ізоляція провідників і електродів, що дозволяє використовувати пристрій без страху отримати шокуючий розряд, бо корпус металевий!

Також присутня інтелектуальна система розпізнання супротивника, при якій витрати батареї дуже низькі. Основною особливістю шокера є те, що він вражає об’єкт за мілісекунди, бо ж не так легко утримувати шокер на неприкритій частині тіла супротивника. Також на борті приладу є LED-ліхтар, який допоможе вам добратися додому у нічний час. Ця модель шокеру популярна не тільки у охоронців і бодігардів, а і у цивільного населення.

Технічні характеристики Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Standart)


Ardmi4 (09.11.2013)
Отличный электрошокер! Купил, так как поравился дизайн.
aoifene4 (15.10.2013)
нормик электрошок. купил со скидкой, вот и доволен.
morenwen4 (27.09.2013)
Замовлення зробив у четвер. Пообіцяли відправлення на наступний день. Дійсно, смс від них з номером посилки прийшло у п*ятницю. Але сама посилка з електрошокером прийшла лише у понеділок! Надіюся що це проблема перевізника, бо якщо магазину - то не солідно!
sousse4 (15.09.2013)
Купив дочці для користування. Щоб безпечніше було ходити додому і з дому. Не жалілася поки.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій