shoker.info Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Platinum)

Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Platinum)

600грн. 549грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus
Переглядів: 694
Кількість:     

Шокер «Шерхан 1101» - гаряча новинка на ринку засобів самозахисту в Україні. Даний пристрій представлено у формі ліхтарика. Цей факт дає можливість використання приладу не тільки за своїм цільовим призначенням, але і в якості освітлювального приладу – ліхтаря.

Електрошокер «Шерхан 1101 Police Plus» має надійний алюмінієвий корпус, який оснащений високоякісною «начинкою». Це і світлодіод «Cree-4», і система визначення опору, і електроди із міцного і високопровідного матеріалу. Система визначення опору вимірює опір людини і регулює подачу струму на електроди.

Шокер належить до класу «Platinum». Завдяки своїм фізичним показникам, «Шерхан 1101» дає фору багатьом електрошокуючим приладам. Заряду акумуляторної батареї вистачає на 1,5 – 2 місяці, при нечастому використанні.

Акумуляторна батарея настільки якісна, що дозволяє працювати пристрою навіть при низькій температурі повітря.

Для враження агресивного суб’єкта, достатньо розряду тривалістю 1-2 секунди. Холостими розрядами також можна відлякувати собак.

Електрошокер дуже компактний і простий у використанні, що робить можливим носити і застосовувати його як дорослим, так і підліткам, і дітям.

Технічні характеристики Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Шерхан 1101 Police Plus (Platinum)


lesadko1 (07.10.2013)
Проблемы с доставкой. Срок отправки откладывался и откладывался. В конце-концов был отправлен через три дня. Вот тут и проблемка вышла.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій