shoker.info Електрошокер Сфинкс HW-118 (Platinum)

Електрошокер Сфинкс HW-118 (Platinum)

550грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Сфинкс HW-118
Переглядів: 649
Кількість:     

Представлений нами електрошокер виготовлений із стійкого до ударів, міцного пластику. Новизна шокера – яскравий світлодіод «Cree-4», який по рівню освітлення на декілька порядків вище своїх попередників. Так як електрошокер HW-118 – паралізатор високого розряду, то він відноситься до класу «Platinum».

Для значного підвищення терміну дії в електрошокер був вбудований захисний блок, який попереджає перегрів приладу. Також він дозволяє дуже ефективно витрачати заряд шокера,а також акумулятора, що робить парлізатор Сфінкс флагманом засобів самозахисту на ринку України.

Розробка даного приладу відбувалася на базі вже існуючого шокера, Шерхан 101. Із цієї моделі були взяті всі компоненти, які відповідали духу часу. А саме – якісні електроди ( їх тип «коронарний» ), освітлювальний прилад, і , звичайно ж, габарити! Прилад максимально компактний, можна носити в невеликій кишені.

Ліхтар приладу дуже яскравий, ним можна частково чи повністю засліпити агресивну людину, тим самим вивівши її з ладу. Також варто відмітити,що електрошокер перебуває на службі в поліцейському управлінні Китаю!

Технічні характеристики Електрошокер Сфинкс HW-118 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Сфинкс HW-118 (Platinum)


nkram1 (07.10.2013)
Отлично все! Никаких притензий нет, шокер работает как и нужно

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій