shoker.info Електрошокер Scorpion 1111 (Standart)

Електрошокер Scorpion 1111 (Standart)

450грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1111
Переглядів: 919
Кількість:     

Електрошокер «Scorpion 1111» представлений в досить звичайній для даного виду захисних приладів,формі. Це форма звичайного освітлювального пристрою – ліхтарика. Ця модель повністю повторює всі функціональні характеристики електрошокеру «Scorpion 2000», що стоїть на озброєні спецслужб США.

Знімна акумуляторна батарея, що поставляється разом із електрошокером, виконана в такому форматі за задумкою розробників. Бо ж що робити з шокером у якому вбудована батарея, яка вийшла з ладу? Скоріше за все – викинути. А у випадку зі знімною акумуляторною батареєю, її просто можна замінити на іншу,що більше підходить за своїми характеристиками.

Електрошокер «Scorpion 1111» має вбудований освітлювальний LED-елемент. Він виконаний з використанням технологічно нового компоненту фірми «OSRAM». Його світлосили достатньо для освітлення темного простору навколо вас.

Ефективність електрошокуючого пристрою «Scorpion 1111» суттєво зросла при використанні технології розпізнання опору об’єкту враження. В цій моделі даний механізм дозволяє виміряти опір тіла, щоб згенерувати максимально необхідний розряд. Це одночасно і високоефективно, і економічно вигідно для батареї.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1111 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1111 (Standart)


Фёдор2 (06.11.2013)
Не раз спасал подороге домой. От собак и людей. На высоте, спасибо.
prorochica2 (11.09.2013)
Получила шокер как и описан он был. Еще отмечу, що на коробке была заводская маркировка, о которой все говорят в интернете, когда заходит речь об парализаторах контактного типа. Хоть выбор и большой на сайте, но выбрала именно этот шокер. Всем довольна.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій