shoker.info Електрошокер Scorpion 1111 (Platinum)

Електрошокер Scorpion 1111 (Platinum)

550грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1111
Переглядів: 1683
Кількість:     

Електрошоковий пристрій Scorpion 1111 відноситься до розряду пристроїв активного самозахисту Platinum. Всі елементи цього пристрою взяті з американського електрошокера Scorpion 2000, який використовують спецслужби США.

Представлений пристрій для самозахисту виконано у формі ліхтарика. Шокер Scorpion 1111 має вбудований ліхтарик LED-типу. Технологія, за якою виготовлено освітлювальний пристрій-електрошокер, має назву OSRAM. Ця технологія дає можливість економніше використовувати ресурси акумулятора, разом з тим максимально освітлюючи простір.

Так само варто вказати на наявність знімного акумулятора в шокуючому пристрої. Ця можливість корисна в тому випадку, коли батарея виходить з ладу, і потрібна заміна. Коли шокер з вбудованою батареєю, то складно до нього підібрати максимально відповідний. А у випадку зі знімним акумулятором – все має спрощений вигляд.

Аналізатор опору об'єкта, проти якого застосовується електрошокер Scorpion 1111, є новинкою, яка з'явилася в цій моделі відносно недавно. Дана система легко оцінює внутрішній опір тіла об'єкта, а потім виробляє максимально відповідний електричний імпульс. Такий підхід забезпечує економніше використання шокового пристрою.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1111 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1111 (Platinum)


andanton1 (24.09.2013)
Отличная покупка. Шокер был необходим, именно такого размера и формы.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій