shoker.info Електрошокер Scorpion 1102 Power Police plus (Standart)

Електрошокер Scorpion 1102 Power Police plus (Standart)

600грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1102 Power Police plus
Переглядів: 1078
Кількість:     

Електрошокер Scorpion 1102 Power Police Plus є паралізатором першого класу. Виготовлений як цивільний аналог поліцейського шокера Scorpion 2000, що перебуває на озброєнні американської поліції. Корпус захисного пристрою виготовлено з пресованого алюмінієвого сплаву. Це значно поліпшило не тільки його конкретні можливості, але і характеристики.

Цим електрошокером також можна користуватися як приладом для освітлення. Адже в шокер Scorpion 1102 Power Police plus є вбудований освітлювальний LED-елемент фірми OSRAM. Це нововведення уможливлює створення ліхтариком світлового потоку довжиною до 17-22 метрів.

Цей шокер виробляється зі знімним акумулятором. Ця особливість дуже хороша, коли термін активної експлуатації вже добігає кінця, а викидати електрошокер шкода. У цьому разі досить просто купити ємний акумулятор, відповідний за параметрами.

Електродні наконечники, які ще називаються коронарними електродами, є останньою ланкою в ланцюзі взаємодій електрошокера. Адже саме вони є точкою контакту тіла супротивника і шокового пристрою. Тому розробники виготовили їх з особливого сплаву, який значно швидше проводить електричний імпульс.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1102 Power Police plus (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 200 грамів
Потужність 14 Ват
Напруга 140 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1102 Power Police plus (Standart)


barsix2 (05.11.2013)
Приличный электрошокер за приличные деньги. Я так считаю, что даже если шокер китай, то он должен быть качественным за эти деньги
andriyfo2 (15.10.2013)
Лучший шокер из моих бывших.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій