shoker.info Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Standart)

Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Standart)

500грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power
Переглядів: 716
Кількість:     

Електрошоковий пристрій Scorpion 1102 Guard Power повністю повторює всі характерні особливості, а також дизайн відомого американського шокера, який перебуває на озброєнні поліції. Цей поліцейський електрошокер має назву Scorpion 2000. Оскільки його використання категорично заборонено у всіх країнах СНД, у тому числі і Україні, то однією з китайських корпорацій було розроблено шокер для цивільного населення. Саме він отримав товарне ім'я Scorpion 1102 Guard Power.

У пристрої реалізовано всі досягнення компанії-виробника (до слова, це корпорація Wei- Shi) за останні кілька років. Це знімна акумуляторна батарея, що має величезний заряд потенціалу потужності. Вона ж може без підзарядок вірою і правдою служити цілий місяць! Щоправда, потрібно не забувати про те, що в літій-іонних батарей, а вона саме така, існує ефект саморозрядження. Це коли батарея сама по собі розряджається. Тому стежте за регулярністю зарядження раз на місяць!

Електроди приладу Scorpion 1102 Guard Power виготовлені зі спеціального високопровідного сплаву. Вони за дуже малий час проводять разючий розряд від генератора імпульсу до предмета впливу.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Standart)


snusmumrikoff1 (23.10.2013)
Потужний шокер для відлякування собак. Купив і не прогадав. Рекомендую всім у кого є подібні проблеми з собаками.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій