shoker.info Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Platinum)

Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Platinum)

650грн. 550грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power
Переглядів: 785
Кількість:     

В американській поліції на озброєнні є електрошокер з назвою «Scorpion 2000». Представлена ж нами модель шокера, «Scorpion 1102 Guard Power» - це цивільна версія цього пристрою самозахисту. Вона виготовлена в Китайській народній республіці, а тому має ряд серйозних переваг, пов’язаних зі співвідношенням ціни та якості.

Також варто відмітити ті речі, які відносять цей захисний прилад до класу «Platinum». Це ємкий акумулятор, який може транспортуватися та зберігатися окремо від самого пристрою, тому що може зніматися. Також це металевий корпус, який має високу міцність, а також аналізатор та контролер розряду. Останній вимірює опір об’єкту, який шокується, і посилає саме такий розряд, який є необхідним.

Паралізатор «Scorpion 1102 Guard Power» має конструктивно новий вид електродів. Вони сферичні та мають високу провідність. Електроди при розряді дають дві дуги, які дуже яскраво та, головне, ефективно вражають вашого супротивника.

Яскравий ліхтарик, виконаний з трьох LED елементів, здатен розігнати оточуючу вас пітьму найліпшим чином. Він буде корисний вам вночі, або в приміщеннях без жодного освітлення.

Технічні характеристики Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 220 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Scorpion 1102 Guard Power (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій