shoker.info Електрошокер Power Ultra (Standart)

Електрошокер Power Ultra (Standart)

700грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Power Ultra
Переглядів: 700
Кількість:     

Power Ultra – електрошоковий пристрій, вироблений китайською компанією Wei-Shi, який поставляється нею і на внутрішній ринок України. Це пристрій майже нічим не відрізняється від свого модельного «побратима», Noizz Ultra. Обидва шокери виготовлено з товстої прогумованої ABS-пластмаси, яка в будь-якому разі захистить електрошок ер від отримання ушкоджень, не сумісних з повною функціональністю.

Так само вони являються освітлювальними елементами. Тут використані LED-світлодіоди фірми Osram. Сила світла в них становить двісті люменів.

Пристрый обладнано інтелектуальною захисною системою від перегрівання розрядника, а також системою розпізнавання точного опору об'єкта. Остання система аналізує і видає розряд такої сили, який відповідає двом критеріям. По-перше, сила струму в обов'язковому порядку не має перевищувати допустимої позначки для даного габаритного класу, а по-друге – при такому ефективному використанні має зменшитися розрядження акумулятора. Відповідно, що термін служби Power Ultra значно збільшується.

Технічні характеристики Електрошокер Power Ultra (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Power Ultra (Standart)


tanyabarab1 (05.09.2013)
А ще є щось з подібними характеристиками але меншого розміру? Буду вдячна якщо відповісте на мило tanya_barab_ua@i.ua

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій