shoker.info Електрошокер Power Ultra (Platinum)

Електрошокер Power Ultra (Platinum)

1,300грн. 999грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Power Ultra
Переглядів: 613
Кількість:     

Даний електрошокуючий прилад має деякі функціональні особливості (новинки), які відрізняють його від найближчого «родича», електрошокера «Noizz Ultra». По-перше - це інтелектуальна система розпізнання опору супротивника, яка працює в режимі «автомат» . Це дозволяє набагато економніше витрачати ресурси електрошок ера, що в підсумку значно збільшує термін використання шокера «Power Ultra». По-друге, прилад оснащений LED світлодіодом фірми «OSRAM». Всі ці очевидні переваги відносять даний електрошокер до класу «Platinum».

Корпус електрошокера точно такий же, як і в «Noizz Ultra», він повністю пластиковий і до того ж прогумований. Дякуючи покриттю корпуса, шокер тримається в руці на «ура!».

Також даний захисний пристрій відмінно зарекомендував себе в експлуатації при мінусових температурах та поганих погодних умовах. Його повної потужності, а саме 110000 вольт, вистачає для втрати орієнтації в просторі, а іноді і втрати свідомості супротивника. Для більшої ефективності спрямовуйте електроди у відкриту частину тіла супротивника. Якщо ж таких частин немає, а це, взагалі-то, досить звичне явище у холодну пору, то здійснюйте атаку через одяг.

Технічні характеристики Електрошокер Power Ultra (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 120 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Power Ultra (Platinum)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій