shoker.info Електрошокер Police POWER (Standart)

Електрошокер Police POWER (Standart)

1,100грн. 700грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Police POWER
Переглядів: 1267
Кількість:     

Шокер, представлений тут, виробляється в Китайській Республіці компанією Wei-Shi. Його виконано у звичайному для таких пристроїв корпусі, а саме в зміцненому алюмінієвому, зі зручною рукояткою. Дизайнерське рішення, яке вибрали розробники – це звичайний ліхтарик.

Електрошокер Power Police поєднує такі характерні особливості як компактність і універсальність. Адже він має таку функціональність, яка дає можливість назвати його одним з найкращих засобів самозахисту, які існують на ринку України.

Вбудований ліхтарик, який має силу світла в шістсот люменів, особливо яскраво світить завдяки вибраний освітлювальному елементу – LED-діоду нового покоління. Спочатку паралізатор Police Power був призначений для припинення загроз і посягань на життя і здоров'я. Приємний бонус – ніщо не заважає використовувати його як ліхтарик. Тим більше, що акумуляторна батарея, розміщена всередині пристрою, розрахована на місячну експлуатацію.

Також розрядами шокера можна відлякувати собак, що встали на вашому шляху. Собаки інстинктивно лякаються звуків, а також запахів, що видаються при атаці цими шокуючим пристроєм. Купити його для себе або ж на подарунок дорогим для вас людям можна в інтернет-магазині засобів самозахисту - shoker.info

Технічні характеристики Електрошокер Police POWER (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 175 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Police POWER (Standart)


bashpress3 (15.10.2013)
нашел где купить шокер по нормальной цене. качество материала неплохое.
valsur3 (09.10.2013)
Недорогий шокер, аале якісний. Я такий висновок зробив.
furiousdemon3 (07.10.2013)
Покупкою електрошокера задоволений. так як і гадав, якість нічого.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій