shoker.info Електрошокер Police POWER (Platinum)

Електрошокер Police POWER (Platinum)

2,000грн. 1499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Police POWER
Переглядів: 2802
Кількість:     

Електрошокер «Police Power» китайського виробника, корпорації «Wei-Shi», представлений у нашому магазині – є паралізатором класу «Platinum». Цей шокуючий пристрій виготовлений з алюмінієвого сплаву. Дане технічне рішення підвищило міцність, а також довговічність пристрою у багато разів.

Дизайнерське рішення «Police Power» - це ліхтарик. На вигляд цілком не відрізняється від звичайного освітлювального приладу, який часто використовується у домашніх умовах. Це і є основною перевагою даного шокуючого пристрою.

Потужності його цілком достатньо для виведення з ладу навіть супротивника, який переважає по масі та габаритам. Сила його розряду складає 120000 вольт.

Основне призначення електрошокера «Power Police» - це припинення агресивних дій, які проводяться п’яними чи іншими неадекватними особами по відношенню до вас.

Вбудований ліхтарик технології LED допоможе освітити вам шлях додому, до того ж дуже яскраво, тому що світлова сила складає 600 люмен, що набагато більше, чим в решті модельних рішеннях. Купить електрошокер, а також замовити доставку вам під двері можна в магазині shoker.info.

Технічні характеристики Електрошокер Police POWER (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Алюміній
Вага 175 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Police POWER (Platinum)


sanirio1 (30.10.2013)
Тримає заряд дуже довго. З моменту покупки жодного разу не заряджав ще.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій