shoker.info Електрошокер ОСА TW 10 Alarm (Platinum)

Електрошокер ОСА TW 10 Alarm (Platinum)

350грн. 299грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА TW 10 Alarm
Переглядів: 703
Кількість:     

Представлений нами засіб захисту, а саме ОСА Alarm (TW-10), належить до класу електрошокерів «Platinum», так як є паралізатором високого рівня. Модель об’єднала в собі два захисних елементи, таких як власне шокуючий пристрій і гучну сирену. Сирена використовується для відлякування чотириногих агресорів (собак), і привертання уваги людей на вулиці, при виникненні неприємної та навіть небезпечної ситуації. Особливо це корисно, коли багато нападаючих.

Шокер «Аларм» володіє компактними розмірами і зручними кнопками управляння по обох боках. Також у приладі присутній запобіжник, що робить його безпечним при транспортуванні та зберіганні. Завдяки всім цим конструктивним і функціональним особливостям, електрошокер «ОСА Аларм (TW-10)» можна використовувати навіть без певних навичок.

Прилад також оснащений ліхтариком з силою світла достатньою, щоб яскраво освітлювати шлях в нічний час. Шокер може застосовуватися у позаштатних ситуаціях. Висока напруга приладу допоможе вам попередити можливу шкоду здоров’ю.

Даний засіб самозахисту володіє можливістю пробиття розряду навіть через шар товстого одягу. Цей шокер – вибір багатьох далекобійників та інших водіїв, яким в дорозі, за службовою необхідністю, потрібно завжди бути напоготові.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА TW 10 Alarm (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 185 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА TW 10 Alarm (Platinum)


netlenn3 (19.10.2013)
шокер вроде хороший. вроде жалоб нет пока
aneery3 (12.09.2013)
После месячного пользования начал барахлить генератор, или как там его. Ремонт обошелся в 50 гривен + доставка. Дешевле чем купитиь новый.
zubkoff3 (03.09.2013)
Шокер чудовий. Я не знаю де він виготовлений, але зроблений із якісного матеріалу. Планую купить ще один, з потужніших ліхтариком.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій