shoker.info Електрошокер Оса TW-09 (Standart)

Електрошокер Оса TW-09 (Standart)

550грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер Оса TW-09
Переглядів: 808
Кількість:     

Електрошокер TW-09 представлено на ринку захисних пристроїв України компанією Wei-Shi. Він має динамічний фіксатор довжини, що дає можливість варіювати габарити шокера від 32 до 55 сантиметрів. Коли він в складеному стані, то дає перевагу в закритих приміщеннях і на відкритому просторі - у вузьких вуличках і підворіттях. При довжині 55 сантиметрів він ефективний для відбивання атаки на відстані, адже 55 см + довжина руки – це дуже навіть непогана, безпечна відстань.

У електрошокер вбудована дуже гучна, відтак, і добре чутна, сирена (110 Дб). Цією можливістю можна скористатися у випадках виникнення небезпечної для здоров'я ситуації для привернення уваги.

Шокер TW-09, як і попередні моделі серії TW, має конструктивну особливість, яку розробники назвали «антивихоплювачем». Що це таке? Це специфічна поверхня, по якій проходить розряд електрики в 110 000 вольт, у зв'язку з чим противник не зможе вихопити у вас прилад.

Корпус цього електрошокового пристрою досить масивний і міцний, так що не потрібно боятися, що він пошкодиться при ударі об підлогу.

Для нормального функціонування електрошокера завжди стежте за зарядкою батареї. Хоча це ж зовсім не складно, адже акумулятор тримає заряд цілих 4 тижні.

Технічні характеристики Електрошокер Оса TW-09 (Standart)


Форм-фактор Телескопічна дубинка
Матеріал Пластик
Вага 500 грамів
Потужність 11 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер Оса TW-09 (Standart)


natyslik1 (20.10.2013)
Таки непогані консультанти. Мені потрібно було замовити оптову партію даної моделі шокерів, так я ще й отримала досить значну знижку. Звісно, що задоволена.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій