shoker.info Електрошокер ОСА 999 (Platinum)

Електрошокер ОСА 999 (Platinum)

690грн. 600грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 999
Переглядів: 615
Кількість:     

Шокер «ОСА 999» - це багатофункціональний, дуже потужний прилад захисного типу. Поставляє його компанія з виробництва самозахисних приладів у Китайській республіці. Назва компанії «Wei Shi». Вона найбільший постачальник електрошокерів до країн СНД, в тому числі – України.

Електрошокувальний прилад під назвою «ОСА 999» виготовлено у формі дубинки. Звичайна подовжена пластмасова дубинка, але відмінність її полягає в тому, що вона несе в собі неймовірно потужний шокувальний потенціал. Звичайно, її також можна використовувати як зброю для нанесення ударів, але її спеціальне призначення – це знешкоджувати агресивно налаштованих щодо вас людей та тварин.

Упродовж всієї довжини шокера різміщений захисний контур, який виготовлено з металу. Він запобігає можливості відібрати шокер з ваших рук. Також його наявність збільшує робочу поверхню захисного приладу.

Пластиковий корпус «ОСА 999», довжина якого 49 сантиметрів, виготовлено з ABS пластмаси. У всьому світі розробники використовують його для виготовлення ударостійких та особливо міцних виробів. Розробники зарахували даний паралізатор до класу захисних приладів «Platinum».

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 999 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 999 (Platinum)


ribera2 (07.11.2013)
Один из самых приятных моделей шокеров которые я держала в руках.
bronzess2 (09.10.2013)
поддержа номальная, без понтов. качеством шокера и обслуживания доволен

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій