shoker.info Електрошокер ОСА 989 (Standart)

Електрошокер ОСА 989 (Standart)

500грн. 399грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 989
Переглядів: 1288
Кількість:     

Електрошокер ОСА-989 – це пристрій забезпечення індивідуального захисту мирного населення. Він призначений для вочевидь агресивних дій різноманітних людей. В даній моделі бути використані новітні розробки компанії «Wei-Shi». Ця китайська компанія лідирує в рейтингу виробників електрошокерів, а також серед постачальників на ринок України.

Електрошоковий пристрій має видовжену, конусоподібну форму. Він виготовлений із товстого, а, значить, і міцного пластику. По всій довжині електрошокера розташована металева спіраль, яка проводить електричний заряд до електродів. Площа ураження значно збільшилась. Тепер це не тільки два корончатих електроди, на кінці приладу, а і вся поверхня електрошокера. Дане новаторство не дозволить нападнику вихватити у вас з рук ОСУ, тому що в такому разі він отримає надпотужний, силою в 70 000 вольт, розряд.

Цей пристрій дуже вдалий вибір, якщо Вам треба розігнати зграю безпритульних собак, які перегородили Вам шлях. Ліхтарик, вбудований в електрошокер, використовує технологію «Osram». Вона дозволяє якісно освітлювати стіни, дерева і, власне, дорогу. Ще його можна використовувати як осліплюючу зброю.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 989 (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 500 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 989 (Standart)


netocrat2 (08.11.2013)
шокер якісний. це відразу кинулося в очі, як тільки він потрапив до моїх рук
fidiyag2 (06.10.2013)
Оптика никакя. Большой минус в изделии

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій