shoker.info Електрошокер ОСА 958 Ultra (Standart)

Електрошокер ОСА 958 Ultra (Standart)

300грн. 280грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 958 Ultra
Переглядів: 679
Кількість:     

Електрошокер «ОСА-958» представлений в Україні виробником засобів самозахисту, китайською компанією «WEI-SHI». Шокер виявився достойним продовженням модельних рішень, таких як «ОСА-888», а також «Оса-669». В представленій моделі об’єднані саме ті можливості і переваги, як так підвищили рейтинг перерахованих вище приладів.

Електрошоковий пристрій отримав новий зручний інтерфейс. Завдяки революційній формі, противнику буде надзвичайно складно вихватити у Вас із рук електрошокер. Це дуже корисно і тих випадках, коли Ви знаходитесь надзвичайно близько до агресивно налаштованої до вас людини.

Щоб зробити Осу більш безпечною, розробники вбудували принципово новий вид запобіжника. Він не дозволить вам отримати розряд, якщо ви раптово активуєте пристрій не тоді коли Вам потрібно. Особливо ця можливість корисна, якщо ви зберігаєте шоковий прилад в доступному маленьким дітям місці.

Якщо ви раптом забули взяти з собою ліхтарик, а під рукою тільки даний пристрій – не варто засмучуватись! Адже електрошокер «Оса-958» має свій власний LED-елемент, котрий допоможе вам освітити темний простір. Електрошоковий пристрій «ОСА» може стати чудовим, а, головне, корисним подарунком на День народження тим людям, чия безпека вам не байдужа!

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 958 Ultra (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 115 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 958 Ultra (Standart)


tvzolotova1 (13.09.2013)
Знакомый посоветовал купить себе такой прибор, собак гонять. Никогда раньше не имела ничего подобного.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій