shoker.info Електрошокер OСA 958 (Standart)

Електрошокер OСA 958 (Standart)

250грн. 240грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер OСA 958
Переглядів: 781
Кількість:     

Представлений електрошоковий пристрій OSA 958 Ultra – це не що інше як остання модифікація лінійки шокерів OSA. Модель шокера виконана в точності як OSA 669, також почерпнула всі останні нововведення в шокера OSA 888. Китайський виробник корпорація Wei-Shi, один з небагатьох представників заводів-виробників приладів самозахисту, представила цей унікальний у своєму роді шокер в січні 2013 року. В цей же час, може, трохи пізніше, він і став доступним на території України.

Функціонально він схожий на своїх модельних «старших братів», перелічених вище. З істотних нововведень варто вказати акумулятор, ємність якого зросла настільки, що це вражає уяву. Тепер зовсім просто тримати заряд цілий місяць.

Вбудована запобіжна система не дасть зловмиснику можливості обернути ваш захисний засіб проти вас же самих. Це нововведення представлено запобіжним механізмом, що є невеликим штирком, який при вилученні з шокера повністю блокує роботу OSA 968 Ultra.

Для людей, яким потрібен не тільки самозахист від агресії, а й ще деякі інші можливості приладу, повідомляємо, що в шокер вбудована світлодіодна (LED) освітлювальна лампа. Купить і замовити швидку доставку електрошокера OSA 958 Ultra додому ви можете на нашому порталі.

Технічні характеристики Електрошокер OСA 958 (Standart)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер OСA 958 (Standart)


asgarmash1 (06.11.2013)
Неплохой парализатор. Фонарь слабый очень.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій