shoker.info Електрошокер OСA 958 (Platinum)

Електрошокер OСA 958 (Platinum)

250грн. 249грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер OСA 958
Переглядів: 802
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 958» - це пристрій особистого захисту, який об’єднав функціональні можливості таких шокерів як «ОСА - 888» і «ОСА - 669». Електрошокер не тільки зберіг всі переваги попередніх представників ряду, але і отримав кілька нових.

Модель має ємкий акумулятор, додатковий аналізатор опору і вбудований ліхтар. Він, як і попередні моделі, належить до класу «Platinum».

Оса дуже безпечна у використанні. У пристрої вбудований запобіжник, який убезпечить власника від ненавмисного пуску розряду,а також захистить від випадкового спрацьовування приладу. «ОСА 958» також має антивихвачувач, який не дасть змоги противнику відібрати шокер у власника.

Корпус приладу, крім того що дуже міцний, ще й приємний на дотик. Це робить шокер ще більш привабливим для покупців.

Ліхтар з силою світіння в 200 люмен також буде добрим помічником по дорозі додому. А так як він об’єднаний з шокером,то його ще можна використовувати як осліплюючий захисний пристрій.

Даний електрошокер - це чудовий засіб захисту, який завдяки своїм розмірам і, звичайно ж, вазі, можна ефективно транспортувати і використовувати.

Технічні характеристики Електрошокер OСA 958 (Platinum)


Форм-фактор Класичний
Матеріал Пластик
Вага 135 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер OСA 958 (Platinum)


rasstegaev1 (15.09.2013)
Уже не первый шокер. Почему-то долго не служат у меня эти электронные парализаторы. Но стоимость их такая, что за срок службы в полгода - год можно и заплатить эту сумму.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій