shoker.info Електрошокер ОСА 928 Pro (Standart)

Електрошокер ОСА 928 Pro (Standart)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 928 Pro
Переглядів: 1291
Кількість:     

Представляємо вашій увазі електрошоковий прилад, що відповідає духу часу і всім необхідним умовам для досить комфортного і вкрай ефективного використання. Цей пристрій має назву OSA 928 Pro. Його було створено розробниками компанії Wei-Shi, яка розташована в Китайській республіці. На початку травня 2013 року, ця корпорація почала активно поставляти електрошокер OSA 928 Pro на ринок України. З тих пір шокер не виходить з рейтингу кращих електрошокових приладів самозахисту.

Виконаний у формі прямокутника, злегка видовженого, він має високі технічні показники. Товста пластмаса марки ABS, яка застосовувалася при його створенні, захистить шокер від можливості розбитися при активному використанні, а також падінні на підлогу.

На корпусі розміщена освітлювальна лампа. Вона складається з трьох LED-світлодіодів, і має високі потужність і силу світла. Там же, на потовщеній частині, розташовано електроди. Для їх створення застосовувалися тільки високопровідні металеві сплави. Вони дають можливість за 0,01 секунди обрушити всю потужність розрядника на вашого агресивного противника.

Новинкою, яка може видатися вам цікавою, постала система запобігання вихоплюванню електрошокера OSA 928 Pro у вас з рук. Тонкі провідники, що проходять з двох країв потовщеної частини електрошокера, проводять заряд такої потужності, що при спробі відібрати у вас засіб самозахисту противник отримає шокуючий розряд, який напевно його приборкає.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 928 Pro (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 928 Pro (Standart)Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій