shoker.info Електрошокер ОСА 928 Pro (Platinum)

Електрошокер ОСА 928 Pro (Platinum)

550грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 928 Pro
Переглядів: 762
Кількість:     

Інтернет магазин shoker.info пропонує новий, в деякому сенсі унікальний електрошокуючий пристрій «ОСА 928 Pro». Цей елемент сомозахисту виготовлено корпорацією «Wei-Shi», в Китайській республіці. Купить його ( шокер «ОСА 928 PRO» ) в Україні стало можливо на початку травня 2013 року.

Паралізатор має вигляд прямокутника,злегка потовщеного на кінці. В цій частині і розміщені вражаючі електроди. Вони конічної форми і мають деяке округлення на кінці, для кращого контакту, а також для можливості розриву одягу супротивника.

Розробники помістили електрошокуючі компоненти в пластиковий корпус. Він товстий і міцніший, ніж корпус своїх модельних опонентів. В потовщеній частині корпусу, там де розміщені електроди і освітлювальний елемент, розміщена і система, яка попереджує вихвачування із ваших рук шокера «ОСА 928 Pro». Дане рішення виконане у вигляді провідників,що проводять струм по поверхні шокеру. Тепер агресивний нападаючий не зможе вирвати у вас електрошокуючий пристрій із рук.

За свої характерні особливості, а також співвідношення цінових діапазонів з показниками якості, користувачі віднесли електрошокер «OSA 928 Pro» до класу приладів самозахисту «Platinum».

Особливо корисно мати при собі цей шокуючий прилад під час нічних прогулянок, бо він містить в собі ще й ліхтар, готовий осліпити супротивника в будь-яку секунду.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 928 Pro (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 140 грамів
Потужність 12 Ват
Напруга 120 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 928 Pro (Platinum)


poligraph1 (21.10.2013)
В мене було не все так добре. Довгий термін очікування та ще й неякісний електрошокер. Шокер обміняли, але втраила ще 4 дні часу.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій