shoker.info Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Standart)

Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Standart)

350грн. 300грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 912
Переглядів: 819
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 912 (JIDU)» – красива і потужна новинка 2013 року. Розроблена китайською корпорацією Wei-Shi, ця компактна модель стала однією з найбільш купованих електрошокових приладів у СНД, а також в Україні.

Фундаментальними відмінностями цього паралізатора, від його старшого брата «ОСА 805» є оновлене дизайнерське рішення ліхтарика. Тепер замість комплекту з трьох LED-елементів вбудовано освітлювач OSRAM. Таке рішення було визнано більш ергономічним і менш ресурсоємним. Ліхтар цього пристрою також можна використовувати не зовсім за призначенням. Він – прекрасна засліплювальна зброя, що змушує агресора «губитися в пітьмі».

Також варто вказати на використання в електрошокері OSA 912 (JIDU) посиленого генератора електричного струму, який найбільш ефективно і головне, якісно, справляється зі своїм завданням.

Запобіжник, вбудований в корпус, покликаний максимально забезпечити вашу безпеку. Він убезпечить вас від отримання розряду зі своєї зброї, адже для активації шокера потрібно переключити запобіжник в робоче положення. Цей електрошоковий пристрій придатний для покупки на подарунок як вам, так і вашим близьким. Адже ви дбаєте про їх здоров'я?

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 150 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Standart)


Андрей А.3 (17.10.2013)
Не очень яркий фонарь. Планирую заменить светодиод, может будет лучше. А по звуку шокер отличный.
taerinn3 (12.10.2013)
Мне нужен был сильный электрошокер, и по параметрам подошол этот. Посылки ждать долго не пришлось, и вот он у меня. Звук шокера очень грозный и злой. Уже дважды он защищал меня от собак. Очень довольна.
demetros3 (06.10.2013)
Чудесный шокер. Обслуживание отличное. Рада покупке

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій