shoker.info Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Platinum)

Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Platinum)

450грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 912
Переглядів: 663
Кількість:     

Шокувальний прилад нового покоління, «ОСА 912 (JIDY)» - це наступник модельного ряду шокувальний приладів «ОСА 805» та «ОСА 1002». З цих приладів було обрано всі найкращі характерні особливості, які прийшлися до душі користувачам, і був створений принципово новий ЕШУ «ОСА 912» (JIDY).

Електрошокер виготовлено у формі видовженого ліхтарика, що звично саме для цього модельного ряду. Освітлювальні властивості представлено найкращим чином. Сила освітлення приладу складає 250 одиниць. Таких відмінних показників сповна вистачає для освітлення темної вулиці.

Також варто відзначити ті суттєві технічні особливості, які відрізняють шокер «ОСА 912» JIDY від його «побратимів». По-перше, це поява нового, посиленого генератора струму. У цій модифікації генератор набагато потужніший, аніж в попередніх моделях. По-друге, LED ліхтар, який був наявний у моделях, описаних вище, розробники змінили на употужнену версію – «OSRAM». Це дуже добре відобразилося на освітлювальних показниках ЕШУ «OSA 912 (JIDU)».

Безпека даного електрошокера значно підвищилася з появою запобіжних механізмів, що зашкоджують випадковому ураженню шокером самого себе. Тепер це фактично нереально, оскільки для активації електрошокера спочатку треба перемкнути попереджувальний елемент у позицію «Ввімк.».

Відповідно до класифікації розробників електрошокер «ОСА 912 (JIDU)» належить до класу «Platinum».

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 150 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 912 - JIDY (Platinum)


exsilentroot2 (18.10.2013)
Не доволен обслуживанием! Практически грубо приняли заказ, а после еще пришлось ждать доставки электрошокера 5 часов по Киеву!
renovod2 (15.10.2013)
Наверное самый лучший шокер. качество сборки хорошее.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій