shoker.info Електрошокер ОСА 812 (Platinum)

Електрошокер ОСА 812 (Platinum)

450грн. 400грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 812
Переглядів: 797
Кількість:     

Електрошокер «ОСА 812» – новинка на ринку захисних потужностей України. Форматом шокера знову став ліхтар. І це не дивно, адже попередником цього паралізатора є паралізатор «ОСА 801». Клас шокера - «Platinum».

Ліхтар має 3 вмонтовані LED елементи, які тепер особливо яскраво освітлюватимуть ваш шлях. Шокер посилився потужною сиреною, сила звуку якої 120 децибел. Можна використовувати для відлякування собак з підвищеною агресивністю або подавати сигнал оточуючим.

Електрошокер має форму видовженого циліндра. Його загальна довжина 27 см, що дозволяє безпечно використовувати його на витягнутій руці, а також «працювати» ним як палицею. Можливі наслідки оборони електрошокером: мінімальні – повна втрата орієнтування у просторі, шок, паралітичний стан; максимальне – знепритомнення до 30 хвилин.

Вмонтований запобіжний перемикач робить неможливим самовільний запуск приладу, а також говорить про шокер, як про дуже надійний засіб самозахисту. «ОСА-812» - найбільш улюблений засіб індивідуального самозахисту багатьох водіїв, в тому числі й далекобійників.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 812 (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 250 грамів
Потужність 9 Ват
Напруга 90 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 812 (Platinum)


lyks De2 (08.11.2013)
Надежность электрошокера будует видна позже, когда я им буду пользоваться. а сейчас он просто лежит на полке, хотя иногда пользуюсь как фонариком.
dopustym2 (14.09.2013)
А какова стоимость ремонта? Он уже два месяца как у меня, но вот вышел из строя. Вам лучше перзвонить, или можно прайс получить на почту? Спасибо. nu_dopustim@gmail.com

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій