shoker.info Електрошокер ОСА 809 (Platinum)

Електрошокер ОСА 809 (Platinum)

590грн. 499грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 809
Переглядів: 701
Кількість:     

Електрошокувальний прилад, що отримав назву «ОСА 809» від розробників, має високі потужні характеристики. Цей паралізатор класу «Platinum» нещодавно на озброєння взяла народна поліція Китаю. На цьому шокувальному приладі встановлено типові для шокерів-дубинок захисні пластини з обох боків робочої частини корпуса. Вони ще звуться «антивихватами». По цих полосах, а якщо точніше – провідниках, проходить ток великої сили, який не дозволить відібрати самозахисний прилад у вас з рук.

У торці електрошокера «ОСА 809» розташовано досить яскравий освітлювальний елемент. Сила світла складає 220 люмен. Така цифра говорить про те, що ви, у ймовірному випадку непередбачуваної небезпеки, зможете повністю або частково осліпити нападника. Таким чином, ви змусите його відступити.

Варто відзначить наявність голосної сирени на борту електрошокера, коли вам необхідно звернути увагу перехожих. Наприклад, коли звичайними приладами вже не можна врегулювати ситуацію, а нападників багато, достатньо просто ввімкнути звукову сигналізацію електрошокера.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 809 (Platinum)


Форм-фактор Дубинка
Матеріал Пластик
Вага 310 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 100 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 809 (Platinum)


prychynets2 (22.10.2013)
Быстро села батарея. Как купил - не мог наиграться, а батарея села. Вобщем средненько, как бы.
damonhill2 (05.10.2013)
Претензий никаких нет к покупке. Качество как качество. Китай как Китай.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій