shoker.info Електрошокер ОСА 807 Alligator (Standart)

Електрошокер ОСА 807 Alligator (Standart)

400грн. 350грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 807
Переглядів: 696
Кількість:     

Електрошоковий пристрій ОСА 807 Alligator, виготовлений в Китайській республіці, має високі показники потужності і надійності. Представлений як захисний засіб компанією Wei-Shi, електрошокер OSA 807 за 13 місяців встиг отримати багато хороших відгуків.

Цей паралізатор має вигляд ліхтаря. Цілком собі звичайний ліхтарик довжиною 21-22 сантиметри, який має велику силу світла. Для використання в темний час доби немає нічого кращого за цей електрошокер-ліхтарик. Адже ці два прилади поєднані в один, багатофункціональний.

Запобіжний елемент дуже простого, а тому ефективного конструктивного рішення, вбудований в корпус шокера. Тепер ви не отримаєте розряд від свого ж електрошокера. Він (запобіжник) розташований у торці ліхтарика, що робить його зручним у використанні.

Електродні наконечники, розміщені на корпусі, добре приховані від чужих очей. Їх виконано з твердого надпровідного алюмінієвого сплаву. Електрошоковий розряд, створений разрядником, тепер за частки мілісекунд досягне і уразить супротивника.

Місяць без будь-якого підзарядження? Та запросто! Новий літій-іонний акумулятор останнього покоління вбереже вас, коли ви скористаєтеся ним навіть через кілька тижнів після підзарядки! Він так само ефективно функціонуватиме.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 807 Alligator (Standart)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 300 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 807 Alligator (Standart)


kozlodoefff3 (20.09.2013)
За таку ціну непоганий пристрій. Загалом оцінюю рівень спілкування зі мною, як із клієнтом на 5; швидкість доставки на 3 (три дній йшов); стан шокера і його роботу на 5.
filifionka3 (02.09.2013)
Купила специально для сына. Боюсь выпускать из дома без него. Много собак в городке. Теперь думаю будет безопаснее.
gornal3 (02.09.2013)
Случайно ударил себя - на пару минут ногу отхватило)) Больше так делать не буду, конечно же. Но, зато знаю как на других это может сработать.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій