shoker.info Електрошокер ОСА 807 Alligator (Platinum)

Електрошокер ОСА 807 Alligator (Platinum)

500грн. 450грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 807
Переглядів: 1128
Кількість:     

Згідно з розробниками китайської корпорації «Wei Shi» електрошокувальний прилад класу «Platinum». Наділений усіма необхідними якісними та потужними характеристиками, які дозволяють йому стати в один ряд з паралізаторами першого класу. Ринок України отримав його відносно недавно. Лише рік тому, у квітні 2012 року, електрошокер «ОСА 807 Alligator» став доступним для всіх поціновувачів потужних і досить ефективних захисних рішень.

За своєю формою шокер «ОСА 807 Alligator» віддалено нагадує видовжений циліндр. Форм-фактор, в якому виготовлено прилад, - класичний ліхтар. Ця особливість може зіграти вам на руку в темряві для освітлення вашого шляху. Довжина електрошокувального приладу – 21,2 сантиметри.

Не дивлячись на свої характерні габаритні особливості, шокер «ОСА 807 Alligator» спокійно розташується у вашій кишені як наплічника, так і куртки. Паралізатор «ОСА» має на борту вбудований запобіжний елемент. Він попередить саморозряд «ОСА 807», а також вбереже вас від випадкового неспеціального удару розрядника.

Ергономічне рішення акумулятора на якісно високому рівні. Акумулятор розрахований на місяць ефективного, активного та захисного використання. Вистачить лише однієї 3-годинної зарядки для нормального функціонування «ОСА 807 Alligator». Ви можете купить це потужний шокер в нашому магазині.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 807 Alligator (Platinum)


Форм-фактор Ліхтар
Матеріал Пластик
Вага 300 грамів
Потужність 10 Ват
Напруга 110 тис.вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 807 Alligator (Platinum)


mumzyk3 (19.10.2013)
Зачетный электрошок. хорошо звучит.
brika3 (10.09.2013)
Комплектацией доволен. Встроенный фонарик слабоват, но все равно светит ярче моего ^_^
waljawka3 (02.09.2013)
Взяла шокер на подарок мальчику, так он как ребенок радовался) Женщины, покупайте мужские подарки вашим парням/мужчинам. Рекомендую!

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій