shoker.info Електрошокер ОСА 806 (Standart)

Електрошокер ОСА 806 (Standart)

299грн. 289грн

Наявність: На складі
Виробник Wei-Shi
Модель: Електрошокер ОСА 806
Переглядів: 604
Кількість:     

Електрошокер ОСА 806 виготовлено в Китайській Республіці корпорацією, яка розробляє засоби самозахисту для всього світу. Поставки цього шокера почалися взимку 2012 року. З того часу паралізатор ОСА 806 міцно, і, як мовиться «намертво», лідирує в рейтингу шокових контактних пристроїв.

Шокер Оса 806 виконаний в досить незвичній формі. Він зовні схожий на дубинку. Ним і можна користуватися як дубинкою, але все ж переважно це високопотужний розрядник.

Основною характеристикою даного пристрою, вартою особливої уваги, є те, що шокер активується не тільки натисканням на пускову кнопку, а ще й поворотом ключика запуску. З одного боку все так хитромудро, але на практиці набагато простіше. Система ж захисту запобігає оволодінню вашим пристроєм і використанню його потужностей проти самих вас.

Електроди, загострені на кінцях, щільно закріплені різьбою, вгвинченою в пластиковий корпус. Ця категорична відмінність дає можливість визначити підробку. Адже тайванські шокові пристрої низької якості, тобто підробки, виготовлені з неякісного матеріалу, і електроди кріпляться просто в корпус на клеї.

Злегка видовжена форма електрошокового пристрою ОСА 806 дає можливість витримати безпечну відстань між вами і агресивно налаштованим недоброзичливцем.

Технічні характеристики Електрошокер ОСА 806 (Standart)


Форм-фактор Дубинка
Матеріал Пластик
Вага 160 грамів
Потужність 7 Ват
Напруга 70 тис. вольт
Гарантія 5 років

Відгуки про Електрошокер ОСА 806 (Standart)


marinaovod2 (26.10.2013)
Приобретался шокер для сына, чтобы вечером отпугивать собак, как будет идти домой со школы. Покупкой как я, так и сын довольны.
Олексій Сергійович2 (12.10.2013)
Задоволений шокером на 100%.

Ви можете залишити свій відгук, або ж коментарій